loader
  • Adres : Warszawska 13/3 56-400 Oleśnica
  • Zadzwoń :
  • Email :

Strony internetowe

NOWOCZESNY DESIGN. NAJLEPSZY CMS. BEZPIECZNA STRONA WWW.

line

Design strony świadczy o elegancji firmy, a pierwsze wrażenie potencjalnego klienta czy kontrahenta, może zadecydować o sukcesie.Dlatego ważną kwestią jest wybór wykonawcy strony WWW!

Sprawimy by zaprojektowana przez Nas strona internetowa najlepiej spełniała swoje zadanie, zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej. Poznamy branże Twojej firmy i wspólnie opracujemy pomysł, który odniesie sukces w sieci.

Połączenie doświadczenia, kreatywności oraz naszej pasji, którą jest projektowanie graficzne, pozwala nam tworzyć niebanalne projekty dla naszych Klientów.

W pełni responsywne

Obecnie ponad 50% wyszukań w Google pochodzi ze smartfonów. Strona, która szybko i bezbłędnie otwiera sie na smartwonach to dodatkowy atut w wyszukiwarce Google.

Takie dane dają nam do zrozumienia że strona internetowa musi być responsywna, czyli ma się odpowiednio dopasować do każdej wielkości ekranu na różnych urządzeniach

  • Strona - wizytówka
  • Blog internetowy
  • Landing Page
  • Strona OnePage
  • Strona firmowa
  • Portal internetowy
img

STRONY CMS

line

Dynamiczne strony internetowe tworzone są dzisiaj w systemach CMS (system zarządzania treścią), co oznacza ,że wyposażone są w panel administracyjny, w którym można samemu edytować zawartość strony.

Takie rozwiązanie pozwala na zmianę treści na stronie w każdym momencie, przez osobę, która ma dostęp do panelu administracyjnego. Nie potrzebne są żadne umiejętności graficzne czy informatyczne.

W świecie, w którym rola internetu jest bardzo istotna odpowiednio zbudowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów na kontakt firm ze swoimi klientami.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

chętnie porozmawiamy

Strony internetowe dopasowane do Ciebie

title

Tworzymy strony internetowe za pomocą najnowszych technologii HTML, PHP i JAVASCRIPT w tym systemy zarządzania treścią CMS, zgodnie ze standardami W3C tak, aby była przyjazna dla robotów sieciowych i lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych.

Obsługujemy profesjonalne programy graficzne, takie jak: Adobe Photoshop, Illustrator. Stworzymy stronę internetową zgodną z obowiązującymi trendami, począwszy od CMS do HTML5.

W trakcie tworzenia strony internetowej, można wyposażyć ją w dodatki, które automatycznie wspomagają pozycjonowanie takiej strony.

Projektowanie przez nas strony internetowe w głównej mierze oparte są o system zarządzania treścią. W zależności od specyfiki projektu jesteśmy w stanie stworzyć autorski panel administracyjny lub zaproponować gotowe rozwiązanie oparte na jądrze otwartego systemu CMS - WordPress bądz Joomla.

Nasze wybrane realizacje

line
filter_img

Salon optyczy Monex

filter_img

Silvergate

filter_img

Posadzki z mixokreta

filter_img

D-san hygiene solutions